Witaj, nastąpiła zmiana silnika forum.
Konta ze starego forum nie zostały przeniesione.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem forum i do rejestracji.

Stare forum jest dostępne w trybie tylko do odczytu pod adresem: https://forum-old.linuxmint.pl

Shoutbox

« archiwum

...ta, a po takiej ankiecie cała złość Imperatora skoncentruje się na fanach Jima Hensona Wink
stare forum jest wciąż dostępne, może jak się zbierze spora grupa osób to może Ulv da się przekonać. Podejrzewam, że gdyby zrobić ankietę to wyniki mogły być ciekawe
...Wikipedia wysiada Big Grin
Ktoś musiał animować Big Grin Tylko, że zainteresowanie nie przekłada się na praktyczną pomoc, a ilu na starym forum Minta było fajnych gości ...
za bardzo się chyba przejmujesz nasz specu od marketingu Big Grin
Zawsze to piszę i zawsze to samo
napisz, że to nie była Twoja decyzja i tyle
Cenią swój czas, im się nie chce i mają to na co dzień w pracy ... i są w takim wieku, że wieczorem, fotel, koniaczek i baba na kolanach i jeszcze raz im się nie chce Big Grin
Ja się nie przejmuję, ale staram się podtrzymać dobre relacje z kilkoma power userami - od których warto i trzeba się uczyć ... ale ostatnio każdy zaczyna od tego Sad
no nie wiem czym się przejmujesz, ludzie zawsze będą narzekać, bo narzekać jest prosto, a czy ktoś z tych narzekających potrafił pomóc kiedy było wszem i wobec głoszone przejście na nowy silnik ?
...tak i za każdym razem muszę czytać, że tego nie potrafiliśmy zrobić ... wymiękam.
@ciastek1981 nikt Ci nie każe się z tego tłumaczyć. Ulv zrobił to co uważał za słuszne i koniec kropka. Nie ma co roztrząsać sprawy.
...a muszę się z tego tłumaczyć Sad
Ja wymiękam, poza animowaniem prac nad forum i wtyczkami, które głównie nie działają nie zrobiłem nic tutaj Big Grin
@Ulv, Postów Big Grin Praktycznie codziennie, albo ktoś mi podeśle wiadomość, albo gdzie indziej skomentuje, że posty dało się zaimportować, że to robili przy MyBB...
dedito jestes?
chyba nie wiem o co chodzi Ci
ciastek: czego nie przenioslem ?
Mam serdecznie dość bycia pośrednikiem.
Stary zacny user tego forum, kolejny zresztą napisał, że to robił i to nic trudnego Big Grin Mam dość !!
[-]
Dział Wątków Postów Ostatni post
Informacje 1 4
ciastek1981
Thread icon Zapotrzebowanie na tutori...
15-02-2019, 17:52
przez ciastek1981
Wsparcie 22 67
dedito
trzeszczenie dźwięku
57 minut(y) temu
przez dedito
Linux Mint Debian 1 4
yahoob3
WPS Office i jezyk polski
14-02-2019, 11:04
przez yahoob3